Na veškeré naše poskytované služby získáte
dotace z EU – s námi šetříte čas a peníze

  Kariéra

Renomovaná poradenská společnost PGM Consulting s.r.o. v Ústí nad Labem přijme na plný pracovní úvazek příp. formou externí spolupráce:.

Projektového manažera pro zpracování projektů financovaných z EU

Náplň práce projektového manažera:
vytváření nových projektových žádostí, zpracování studií proveditelnosti

Podmínka:
zkušenosti s psaním projektových žádostí a podnikatelských záměrů

Další požadavky:
VŠ (nejlépe ekonomického, právního nebo technického směru) příp. SŠ vzdělání s min. 3 letou praxí v oboru, smysl pro detail, samostatnost

Administrátora projektů a výběrových řízení

Náplň práce administrátora:
kompletní zpracování monitorovacích zpráv, žádostí o platbu a zadávacích řízení včetně vypracování zadávací dokumentace

Podmínka:
zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek a vytvářením monitorovacích zpráv a žádostí o platbu

Telefonního konzultanta - konzultantku

Náplň práce telefonního konzultanta:
sjednávání schůzek obchodnímu manažerovi, sestavování harmonogramů schůzek, zajišťování podkladů na projekty

Podmínka:
dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

min. SOU bez maturity nebo SŠ, spolehlivost, samostatnost i schopnost práce v týmu

Nabízíme:

nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu, rozmanitou a tvůrčí práci, možnost seberealizace a profesního růstu, příjemné pracovní prostředí a tým, služební telefon a notebook

Nástup:
dle dohody

Vaše CV s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: marcela.profesova@pgmc.cz